adres firmy oferującej okayo tour guide 63-910 Miejska Górka, ul. Parkowa 22 telefon do firmy oferującej okayo tour guide +48 602 335 572


Witamy na Blogu

Tour Guide - zalety


System dla przewodników wycieczek Tour Guide powstał z myślą o usprawnieniu obsługi ruchu turystycznego. Jest to sprzęt umożliwiający przekazywanie głosu na odległość za pomocą łączności radiowej. Jakie są największe zalety systemu Tour Guide i kiedy sprawdza się najlepiej? Zapraszamy do artykułu.

 

Usprawnienie obsługi ruchu turystycznego

Oprowadzanie wycieczek przy użyciu systemu Tour Guide jest o wiele łatwiejsze. System doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie należy zachować ciszę, np. w muzeach czy kościołach, ale też w miejscach, gdzie generowany jest hałas, np. przy wodospadzie czy obiekcie, w którym panuje duży ruch turystyczny. Dzięki nadajnikowi przewodnik może skupić się na przekazywaniu informacji bez potrzeby podnoszenia głosu. Każdy z uczestników wycieczki jest wyposażony w odbiornik z zestawem słuchawkowym, za pomocą którego doskonale słyszy głos przewodnika nawet w trudnych warunkach. Firma Barttour  oferuje wynajem systemów nagłaśniających WT 500, renomowanej japońskiej marki Okayo. Zestawy nagłaśniające Okayo są wykorzystywane przez przewodników i touroperatorów na całym świecie. 

 

Bezpieczeństwo uczestników wycieczki

Kolejną z zalet systemów nagłaśniających Tour Guide jest poprawa bezpieczeństwa uczestników wycieczki. Jest to szczególnie ważne w zatłoczonych miejscach, np. w centach miast gdzie istnieje ryzyko odłączenia się od grupy. Dzięki systemowi nagłaśniającemu wskazówki osoby oprowadzającej trafią do wszystkich odbiorców. Ponieważ system Okayo WT-500 może pracować na jednym z 40 kanałów w paśmie 863 – 865 MHz nie ma zagrożenia, że grupy znajdujące się w niewielkiej odległości od siebie będą wzajemnie zakłócać sobie komunikację.

 

Ile kosztuje wynajem systemu nagłaśniającego?

Aby korzystać z urządzeń Tour Guide, nie trzeba inwestować w ich zakup. Korzystnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku jednorazowej organizacji konferencji, wykładu czy oprowadzania, jest wynajem systemów nagłaśniających. Na cenę wpływ ma rodzaj wydarzenia, ilość wypożyczanych urządzeń oraz długość wynajmu. W firmie Barttour doceniamy stałych klientów, którzy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.


Wróć do bloga